Pabėgėlių dienos šventė

2020.06.22

     Kaip ir kiekvienais metais, itin svarbu paminėti Pasaulinę Pabėgėlių dieną. Karantino metu pasikeitus gyvenimo sąlygoms, pasikeitė ir tam tikri planai - šiemet Pabėgėlių priėmimo centre šventė buvo minima be kviestinių svečių, tačiau visi turėjo puikią galimybę daugiau dėmesio skirti vieni kitiems.

     Renginys buvo organizuotas iš Europos Sąjungos lėšų, pagal projektą "Pabėgėlis - mūsų visuomenės dalis". Jo metu užsieniečių vaikai žaidė kartu su Centro darbuotojomis ir įvairiais pasakų personažais bei patikrino savo fizinius gabumus. O jų tėveliai galėjo paklausyti svečių perduotų linkėjimų, išgirsti Socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio atsiųstą sveikinimą, JT Pabėgėlių agentūros atstovės Renatos Kuleš sveikinimo žodžius, pažiūrėti kaip nuostabiai pramoginius šokius šoka vaikai, pažaisti protmūšį bei gyvai paklausyti Antikvariniai Kašpirovskio dantys koncerto. Šventės metu taip pat visi galėjo pasivaišinti Gruziniškos virtuvės saldėsiais bei tradicine Khachapuri sūrio duona.

     Nuoširdžiai dėkojame renginio vedėjui Pauliui Skučui ir grupei Antikvariniai Kašpirovsio dantys, kurie kūrė ir palaikė puikią visų nuotaiką, Renatai Kuleš, kuri skyrė savo laiko atvykti į šią šventę, Centro darbuotojams ir Direktoriui už visą atliktą ir toliau atliekamą darbą, bei renginio organizatoriams už labai gražią šventę.


Atgal