Socialinė akcija "ŽvejOK"

2019.10.05

     Š.m. spalio 5d., Pabėgėlių priėmimo Centre gyvenantys užsieniečiai dalyvavo tradicinėje socialinėje akcijoje „ŽvejOK". Jos tikslas – supažindinti globojamus vaikus su atsakingu laisvalaikio leidimo būdu – mėgėjiška žūkle ir padedant profesionalams išmokti žvejybos paslapčių. Akcijoje šiais metais dalyvavo apie 500 vaikų iš visos Lietuvos ir didžioji dalis Centre gyvenančių suaugusiųjų bei jų vaikų.

     Akcija vyko 11-oje šalies savivaldybių: Alytuje, Vilkaviškyje, Tauragėje, Jurbarke, Klaipėdoje, Telšiuose, Joniškyje, Panevėžyje, Ukmergėje, Zarasuose ir Vilniuje. Akcijos „ŽvejOK" 2019 metu prie vandens telkinių vyko ir varžybos, kuriose buvo varžomasi dėl ilgiausios, didžiausios, mažiausios žuvies, didžiausio pagautų žuvų skaičiaus.

     „Jau penktus metus vykstanti akcija pritraukia vis daugiau globojamų vaikų, kurie nori išmokti žvejoti, labiau pažinti gamtą, pabendrauti su savo bendraamžiais ar tiesiog smagiai praleisti laiką gamtos apsuptyje. Ši akcija yra dar viena galimybė suteikti džiaugsmo tiems, kam jo tikrai labai reikia. Labai tikiuosi, jog šis savaitgalis vaikams bus tikra šventė, o žvejyba – nauju, sportišku ir prasmingu laisvalaikio pomėgiu, kuris dovanos gamtos pažinimo džiaugsmą ir puikias emocijas", – sakė „ŽvejOK" akcijos sumanytojas Linas Jonauskas.

     Mes manome, kad akcija pavyko puikiai. Teigiamais įspūdžiais po žvejybos dalinosi ne tik vaikai, bet ir žvejų bruožais nepasižyminčios moterys bei vyriausios Centro gyventojos!


Atgal